Megoldott

Rossz állapotú járda

A "díszburkolat" elemeit a fák gyökerei a sétányon több helyen felnyomták, ez itt csak a legdurvább eset. Rendkívül balesetveszélyes, télen a hóeltakarítást is akadályozza.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Most van megoldva.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Könyörgöm! Még nincs megoldva, csak elkezdték! Kérem visszatenni megoldatlanra. Köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A munkások, nem a huplik...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Remélem, nem kiabálom el, de tegnap reggel valami elkezdtek csinálni. Az egyiket megszüntették, aztán, gondolom, hogy az eső miatt nem folytatták. Ma reggel ismét megjelentek.
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a jelzést, újraküldtük, üdv: admin
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, szíveskedjenek újra bejelenteni,újabb 30 nap elteltével sem kaptunk választ. Köszönöm.
  • Az adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, szíveskedjenek újra bejelenteni. Köszönöm.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Ipartelep utca járdák hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Ipartelep utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ágak és lomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Gázgyár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Járda hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére