Megoldásra vár

Veszélyes kátyú - Csalán 37C

Anonim Járókelő

Egy korábbi közmű bekötés egyre süllyed, előbb utóbb gépkocsi kár vagy baleset lesz!

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Csalán út 37c

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Soós Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    A Műszaki osztály válasza:

    Felvettük a javítási listára. Várhatóan szeptemberben tudják sorra venni.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottuk. A Műszaki Osztály útellenőrei megvizsgálják a bejelentésében foglaltakat. A bejelentésben foglalt probléma érdemi megoldásáig kérjü...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "I. kerület Budavár Önkormányzata"-ról "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A jelzett helyszín egyértelműen a 2. kerületben található.

    Tisztelettel:
    Bruckner Richárd
    városüzemeltetési ügyintéző, városgazda

    Budapest Főváros I. Kerület Budavári Polgárme
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kátyú miatt ázó házfal

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Georgina utca (I. kerület, Várkerület)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Károly Kasza
    Lánchíd utca (I. kerület, Várkerület)
  Vissza az oldal tetejére