Megoldott

Kiégett a neon

A fülkében kiégett a neon. Kérem cseréljék! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 12

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    A fénycsöveket kicseréltük, a világítás működik.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére