Megoldott

Feketén füstölő busz

128-as BKK járat, MFW-519 frsz, iszonyat fekete kormot ereget. Nagyon nem jó szerintem, hogy ilyen állapotú buszokat kiengednek a forgalomba.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Diós árok 15

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0013336-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00085476

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Szokásos Volvo busz.
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Kozma József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhanyagolt buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K Borbála
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Konkoly-Thege Miklós út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dózsa György út M futár kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló felépítmény, elhanyagolt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kamaraerdei út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére