Válaszra vár

Elhagyott teherautó

Elhagyott teherautó áll a villamos megállónál.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Clark Ádám tér

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem újraküldeni!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: I. kerület Budavár Közterület-felügyeleti Iroda

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    10-12 hónapja egyhelyben álló jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Királylaki út (I. kerület, Várkerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Forgalomból kivont jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet
    Egressy út (I. kerület, Várkerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet
    Tóth István utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére