Válaszra vár

Nincs víz 40 fokban

Miért nem működik 40 fokban a kút?

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zichy Mihály út 14

Hozzászólások

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "Városliget Zrt."-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00085395 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "FŐKERT"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    A Városüzemeltetési Osztály válaszát küldöm önnek:

    A Városliget fővárosi tulajdonú és kezelésű, Legyen kedves a FŐKERT-et keresni az ügyben.

    Tisztelette
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    víz pazarlás

    Beküldés ideje:
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Dvořák sétány (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére