Megoldott

Belógó ágak a kerékpárúton

Az Erzsébet híd-rakpart közti részen, 2 helyen is.

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Rudas Gyógyfürdő

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00085340 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • K Gergő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére