Megoldásra vár

Fekvőrendőr

Anonim Járókelő

Tisztelt Járókelő.hu,
Budapest 13. kerületében, a Balzac utcában csatornafelújításokat végeztek.
A Balzac utca 21-17. ház előtt olyan „fekvőrendőrt” „sikerült” készíteni, hogy az az autók réme.
Olyan rossz kialakítású és magas, hogy a járművek spoileri, alvázai odaverődnek, szörnyű zaj kíséretében.
Úgy gondolom, hogy haladéktalanul át kellene építeni, mielőtt nagyobb kára nem keletkezik valakinek.
Ebben kérem segítségünket.
Megköszönöm, ha visszajelzik, mit sikerül intézniük.
Köszönettel:
Filip János
+36309501110

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Balzac u. 21

Hozzászólások

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük jelzését. A csatorna rekonstrukció utáni helyreállítás műszaki átvétele még nem történt meg. A Közszolgáltató Zrt. a problémát a kivitelező felé továbbította és kérték,
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Leszakadt lemezek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Radek Tamás
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Turóc utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Moszkva sétány korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: K. Sándor
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Moszkva sétány (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére