Megoldott

Szemét

Anonim Járókelő

Kérem a Csévi utca és az Orsó utca kereszteződésében a szemetet eltakarítani. Ez valamikor egy szemétmentes környék volt és üdvözlendő lenne, ha a jövőben tiszta maradna. Egyébiránt itt található a Nagy Imre emlékpad is, így nem ártana az emlékhely méltóságát megőrizni.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csévi u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A szemetet eltakarították.
  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk. A Környezetvédelmi Osztály végez rendszeresen takarítást az érintett területen. Nagyobb mennyiségű illegálisan elhelyezett, vagy v...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Kanapé az erdőben

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hollósy Gábor
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Budapest, Irén utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Állattetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út, 74. mfsz 3 (II. kerület)
  • Megoldatlan
    3
    Megoldatlan
    3

    Gusztustalan

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Varsányi Irén utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére