Megoldásra vár

Kerékpársávon parkolás

Gyakran a kerékpársávon parkolnak a Bartók Béla úton. Kérem a közterület-felügyelet rendszeres ellenőrzését és intézkedését!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 52

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Munkatársaim visszatérően ellenőrzik a területet, szabálysértés észlelése esetén intézkedni fognak! Tisztelettel Kozma Levente igazgató
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére