Megoldott

Nem elégséges légcsere

Az M2 peronszintjén, sőt még a Combinón is - ahol egyenesen sarkvidéki a hőmérséklet - elviselhetőbb a hőmérséklet, mint az M2 szerelvényein. Meleg és fullasztó a levegő. Szeretnék érdeklődni, hogy miért nem megy jobban a légkondi? Az, hogy a buszok nagyján és a HÉV-eken mi van, már nem is mondok semmit.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Rumbach Sebestyén u. 19

Hozzászólások

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezek a semmitmondó válaszok sajnos nem jelentenek megoldást. Van egy valós probléma, amivel nem kíván érdemben foglalkozni a BKK, helyette küld egy ilyen választ. Minden évben. Szégyen. A légcserélés...
  • Ügykezelő Anita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0012945-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00085281

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a BKV Zrt.-nek. A társaság azt válaszolta, hogy
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ma is felszálltam a Blahán, és a peronhoz képest fullasztó meleg volt. Ha a BKK megírja, hogy a diszpécser központilag határozza meg a légbefújás hőmérsékletetét, felrobbanok.
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Az M4 viszont szuper. Én is ezt tapasztalom. Egyik M2 metrón se megy a klíma.
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Lukács Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Baross tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Dózsa György út M futár kijelző

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Dózsa György út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Buszmegálló felépítmény, elhanyagolt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kamaraerdei út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére