Válaszra vár

Elszakított vezeték

Anonim Járókelő

Vélhetőleg egy kamion szakította el, ami itt ment el az utcában pár órával ezelőtt. Talán telefon kábel.

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Stefánia u. 10

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI Kft.

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "DIGI Kft."-ra.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom hálózat, valószínűleg DIGI.
  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére