Válaszra vár

Javítandó padok

A sportpálya (strandröplapda és harcművészeti gumiborítású pálya) mellett évek óta törött használhatatlan padok vannak körbe a betonfelület mentén a fák alatt is.
Kérnénk ezek javítását, gondozását.
A csatolt képen a háttérben láthatóak, de jelenleg csak a beton tartóelemek vannak meg.
Üdv.
Olasz Angéla

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Zichy Mihály út 14

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Városliget Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "Városliget Zrt."-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését!

    A Városüzemeltetési Osztály válaszát küldöm önnek:

    A Városliget Zrt az illetékes az ügyben.

    Legyen kedves a Városliget Zrt-t keresni!

    E-mail: ugyfelszo
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Illak Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Olasz Angela bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Karbantartási igény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Hermina út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    KISZÁRAD A LIGET

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Barányi György
    Illetékes: Városliget Zrt.
    Olof Palme sétány (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére