Megoldott

BUBI állomáson parkolás

FRISSÍTÉS 2021.06.28.:

A JKF válasza:
"Köszönjük a jelzését! Utasítottuk úgy a térfigyelő központ vezetőjét, mint a közterület-felügyelői állományt, hogy – a rájuk kirótt egyéb szolgálati feladataik függvényében – rendszeresen figyeljék és ellenőrizzék az Ön által kifogásolt területet, és ha a hatáskörükbe tartozó szabálysértést észlelnek, akkor tegyék meg a szükséges intézkedéseket.
Véleményünk szerint hosszútávon megoldást jelenthet, ha kerékpárok üzemeltetője egy parkolást gátló oszloppal lezárja a feljárót."

-----

Tisztelt illetékes!
Sajnos egyre gyakoribb a képen látható jelenség, vagyis amikor beparkolnak a II. János Pál pápa téri BUBI állomás közepére. Mivel rendszeren parkolnak ott, nem is teszik le a bicikliket középre, így a következő autós is oda tud állni.
Kérem valamilyen fizikai akadály telepítésével akadályozzák meg a pofátlan parkolást.
Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, II. János Pál pápa tér 8

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    A probléma megoldása nem az érintett szervezetek múlt.
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Igazából már nem szokás a Bubi állomáson parkolni, de ezért nem tett senki semmit. Befejeződött az a felújítás, aminek a dolgozói rendszeresen beálltak a biciklik közé. Lehet megoldott, de ez nem a BK...
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Segítenél nekünk? Történt fejlemény az elmúlt időszakban? Megoldódott a probléma?
    Köszönjük a segítséged és a visszajelzésed!
    A Járókelő csapatának nevében:
    Máté
  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megoldatlan"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • Ügyszám: 0038/0019119-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00085219

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK Zrt. köszöni megkeresését. Szakterülete azt válaszolta, hogy a II. János Pál pápa tér és
    ...
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt illetékes! Sajnos egyre gyakoribb a képen látható jelenség, vagyis amikor beparkolnak a II. János Pál pápa téri BUBI állomás közepére. Mivel rendszeren parkolnak ott, nem is teszik le a bicikliket középre, így a következő autós is oda tud állni. Kérem valamilyen fizikai akadály telepítésével akadá...

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyet értek a közterület-felügyelettel. Egy oszlop kéne a feljáróra, azt viszont szerintem a Budapest Közút (vagy esetleg a BKK) oldahatja meg.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük a jelzését! Utasítottuk úgy a térfigyelő központ vezetőjét, mint a közterület-felügyelői állományt, hogy – a rájuk kirótt egyéb szolgálati feladataik függvényében – rends
    ...
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt."-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Egyéb"-ról "Parkolás"-ra.

  • Józsefvárosi Gazdálkodási Központverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést.

    A II. János Pál Pápa tér a Fővárosi Önkormányzat kezelésében lévő főútvonalak, közutak és közterületek kijelöléséről szóló 432/2012 (XII.29) kormányrend...
  • Acsai Milán hozzászólt a bejelentéshez.

    Gondoltam rá :)
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez nagyon jó ötlet, Márton! :DD
  • Molnár Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Ilyenkor vegyél ki egy-két biciklit és tedd be mögé :D
  • Járókelő Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Gazdálkodási Központ Zrt.

  • Acsai Milán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére