Megoldatlan

Lelógó vezetékek

Néhány vezeték megszakadt és lóg. A Ballada utcán két szakadás a képen látható módon, a Szertár utcában egy van.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Ballada u. 15

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Gáborné hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem történt változás.
  • Garami Gáborné visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Logó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Fodros utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Èletveszélyes elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére