Megoldott

Beláthatóságot akadálolyozó bokor

A bokor miatt gyalogosként nem látni jól a Festő utcából érkező autósokat, autósként pedig a zebrán átkelő gyalogosokat. Hiaba nyírják meg évről-évre, mimdig megnő. Javasolt kivágni.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Erdősor utca

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Friedl Ferenc hozzászólt a bejelentéshez.

    Kivágták. Köszönöm az intézkedést.
  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Friedl Ferenc bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Úttestre belógó bozótos terület.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt fa

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kolonics György Sétány (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Útra belógó fa.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Szentmiklósi út (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére