Megoldott

Kidöntött tábla

Szeretném kérni a tábla helyreállítását. Az eljárást és a segítséget előzetesen is köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, II. kerület

Hozzászólások

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tóth János hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban helyreállt az eredeti állapot. Kis Balázsnak köszönöm az emlékeztetőt! Örülök, hogy többen is "felelünk" a környékért;)!
  • Kis Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla újra egyenesen állt 13-án késő délután.
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tóth János bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolat festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kátyú a buszmegálló előtt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Csepeli átjáró (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére