Megoldott

Elhagyott autó

Elhagyott autó

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út 45

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Elszállították
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Törökvész Parkolás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Tilosban áll egy roncs

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Csanády utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    rendszám nélküli roncs autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Népfürdő utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: András Bognár
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Róbert Károly körút (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére