Megoldott

Hiányos körhinta

A reménység utcai játszótéren a korhintából hiányzik egy darab, talán egy ülőke. Az azt tartó szerkezet viszont ott van, a szegecsek nem tűnnek veszélyesnek, de maga a kialakítás igen. 4 kicsi kevésbé kerekített fém négyzet áll ki a viszonylag nagyobb sebességel használt eszközből.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Gyenes u. 184

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szombathelyi Béla visszajelzésére vár.

  • Járókelő Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00085142 hiv. számú megkeresésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk. Az Ön által említett Reménység utcai játszótéren a körhintán jelzett hibát kollégáink j...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Szombathelyi Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Halott fatuskó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Madzsar József utca / Hadrianus utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lehulló faág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKM Budapesti Közművek FŐKERT
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére