Megoldott

Veszélyes kátyú Bécsi út 217

2 nagy és mély kátyú van a Bécsi út 217 és 221 mellett a Bécsi úti panel házsor melletti úton. (Ami a bécsi úttal párhuzamos, és a neve azonos)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Bécsi út 217

Hozzászólások

  • I. Adrián lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Új információ, folyamatban van a kátyúzás a bejelentés helyszínén.

    Tisztelettel:

    FÜLÖP JOHANNA
    kommunikációs munkatárs

    ÓBUDA-BÉKÁSMEGYER VÁROSFEJLESZTŐ NONPROFIT KFT.
    1033 Budap
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Járókelő!

    Köszönjük a jelzést, a kátyúkkal az Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet városüzemeltetési csoportja foglalkozik, továbbítjuk számukra a jelzést és kérjük a gyors helyreállítást.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft."-ra.

  • Szombathelyi Béla bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Forgalom lassító küszöb hibái

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Folyamőr utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megsüllyedt a parkoló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Városfejlesztő NKft.
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére