Megoldott

Környezetkárosítás

A XI. Petzvál József utca 1. szám alatt található új ház építése során a járdához, illetve behajtóhoz használt anyag maradékát barbár módon ráöntötték egy fa tövére a ház előtti utcai részen, a járda mellett. Az elterült hulladék miatt, vízutánpótlás hiányában a fa rövidesen tönkre fog menni. Kérjük az illetékesek intézkedését és a felelősök felelősségre vonását. Köszönjük.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Petzvál József u. 1

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt bejelentő! A szükséges intézkedéseket megtettük, mellékelem a 2021.06.25. napi állapotot. Tisztelettel Kozma Levente igazgató
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • B Egon bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Halott madár és társai a fák tövében

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Karinthy Frigyes út (XI. kerület, Újbuda)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth Ildikó
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Etele út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Lomis tábla biciklizárral a fán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Rahó utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére