Megoldott

Szivárgó tűzcsap

Anonim Járókelő

Folyamatosan folyik a tűzcsap.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Doromb utca 9.

Hozzászólások

  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia János!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítva. Köszönjük.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Tűzcsap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mészkő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Eltűnt a kar

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Mátyás király út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Leesett a kupak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére