Megoldott

Megrongált hálózati szekrény

Budapest, IX. Kerület, Üllői út 53-55 előtti járdán van egy dupla hálózati szekrény, ( szerintem Matáv-os), ennek az egyik ajtaját valami idióta letépte, megrongálta. Ezt szeretném bejelenteni

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Üllői út 53

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Zsuzsa!
    Technikai hiba folytán a bejelentéshez csatolt egyik képed megsérült, emiatt nem lehet azt megjeleníteni. Kérjük, hogy kommentben vagy a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben ismét j...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Vitéz Zsuzsa bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz állapotú csatornafedők

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Üllői út (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Megsüllyedt billegő fedelek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Fehér út (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt fedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    József utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére