Megoldott

Rendszám nélküli autó

Rendszám nélküli autó a Kosztolányi Dezső téren. Kérem, szállítsák el!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 86

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • András Bognár hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték.
    2021.07.16. rendszám nélküli Renault Thalia piros Budapest Főváros XI. kerület Kosztolányi Dezső tér 6.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Nagy Jenő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    lejárt műszakival

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Csetneki utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Lejárt, kivont furgon

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Sasadi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhagyott Smart

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet
    Tarcali utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére