Megoldatlan

Gazdátlan autó

Anonim Járókelő

Hónapok óta foglalja a helyet az itt lakók elől!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Árpád u. 6c

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Szeptember óta ki van vonva kérelemre, műszakija júliusig van. Biztosítás nincs.
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Kivont Citroen közterületen parkol

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    József Attila utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, osszetort toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére