Válaszra vár

Víz folyik a közműfedélből

FRISSÍTÉS 2021. 07. 17.
Újra folyik.
---
Valami gond van ezze a közműfedéllel, csőtörés, vagy nem tudom, de folyamatosan egy nagy nedves folt van alatta dombnak lefelé, szóval folyik belőle a víz. Nem tudom, mennyire para ez, de jó lenne, ha valaki ránézne.
Csaba utca 9 előtt, a Csaba-Városmajor sarkon.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csaba Utca 9

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Sz-S Noémi megváltoztatta a bejelentés leírását "Valami gond van ezze a közműfedéllel, csőtörés, vagy nem tudom, de folyamatosan egy nagy nedves folt van alatta dombnak lefelé, szóval fo...

  • Kozma József hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra folyik. Nyissak új sztorit?
  • Hegymegi-Barakonyi Bálint lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia János!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonsá...
  • Fekete János hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva. Köszönjük.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • Kozma József bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Törött fedő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Hálász Péter
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Bartha utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    VÍZFOLYÁS

    Beküldés ideje:
    Beküldte: PATYI KÁROLY
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Álom utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Puli sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére