Megoldott

Elfordult tábla

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2021.06.17.:

A Budapest Közút válasza:
"A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblát nem Részvénytársaságunk üzemelteti. Kérjük a karbantartásával kapcsolatban az üzemanyagtöltő állomás tulajdonosát és/vagy üzemeltetőjét keressék meg."

-----

Kérem fordítsák vissza! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szent István u. 60

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • ##- Kérjük, gépelje be válaszát a vonal fölé -##

    Az Ön(2772556) regisztrációs számú bejelentése frissítésre került. További kérdések esetén, kérjük válaszoljon erre az e-mailre.
    ---------------------
    ...
  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Kérjük, gépelje be válaszát a vonal fölé -##

    Az Ön(2772556) regisztrációs számú bejelentése frissítésre került. További kérdések esetén, kérjük válaszoljon erre az e-mailre.
    ---------------------
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ##- Kérjük, gépelje be válaszát a vonal fölé -##

    Tisztelt Ügyfelünk Járókelő.hu!

    Köszönjük a megkeresést!

    Ügyfélszolgálatunk az Ön által küldött levelet fogadta, annak feldolgozását megkezdte.

    E-m
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A bejelentés elküldve a Shell Magyarországnak az info-hu@shell.com email címre.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem fordítsák vissza! Köszönöm szépen!"-ról "FRISSÍTÉS 2021.06.17.: A Budapest Közút válasza: "A bejelentésben szere...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, 11 64, 1039 Magyarország (47.59127702, 19.05104248, 16)"-ról "Budapest, Szent István u. 60, 1039 Magyarország (47.59101865, 19.0509303...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Batthyány u. 77, 1039 Magyarország (47.59310107, 19.05216763, 18)"-ról "Budapest, 11 64, 1039 Magyarország (47.59127702, 19.05104248, ...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Szent István u. 60, 1039 Magyarország (47.59102663, 19.05091995, 16)"-ról "Budapest, Batthyány u. 77, 1039 Magyarország (47.59310107,...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Egyéb szervezet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentésben szereplő közúti jelzőtáblát nem Részvénytársaságunk üzemelteti. Kérjük a karbantartásával kapcsolatban az üzemanyagtöltő állomás tula
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szilvia Szeifert elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére