Megoldatlan

A felüljáró lábainál is terjed a bálványfa

A felüljáró lábainál is terjed a bálványfa.
Kérem, kezeljék a területeket, hogy ez ne okozzon problémát,
a felüljáró mindkét lábánál akadályozzák meg a további terjedését.
Nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Albertfalvai felüljáró

Hozzászólások

  • Sleepy Claus hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Főkert!

    Válaszukat nagyon köszönöm!

    A legnagyobb tisztelettel kérem, osszák meg velem bővebben ennek az okát. Valóban nem jelentenek ezek a növények semmilyen problémát? Véleményük szerint...
  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00084859 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Sleepy Claus bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére