Megoldott

Köztéri lámpa vezeték burkolat hiány

Bikás parkban a járda melletti egyik lámpánál a biztosíték elől hiányzik a borítás, és a kábelei szigetetlenül, szabadon vannak, pont kisgyerek magasságban (könnyen bele is nyúlhatnak).
Pontos helye: 47.465386,19.032916 (üveg bálnától jobbra, a szürke úton, a szürke piros út kereszteződésnél jobb oldalon).

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikás park

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Tájékoztatom, hogy a jelzett címen , az ajtó ideiglenes pótlása 2021.06.18-án megtörtént .

    Tisztelettel:

    BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Czirják Rachel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére