Megoldásra vár

Felszálkásodott homokozó ülőke

Felszálkásodott a homokozó ülőkéje a Holdudvar parkban, kérjük lecsiszolását, mert így balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Ágoston u. 2

Hozzászólások

  • Illak Adrián megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00084797 hiv. számú megkeresésével kapcsolatban tájékoztatjuk, hogy az Ön által említett Holdudvar játszótér homokozó szegélyének felület csiszolását kollégáink végzi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szilágyi Dóra elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Baksai-Szabó Kristóf bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt, kitaposott zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szent Margit Kórház (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére