Megoldásra vár

Fák lombjának ritkítására igény bejelentése

1/ A házunk előtt lévő hárs ágai, levelei nagyon belógnak a járda fölé. Teljes gallyazásra lenne szükség.
2/ A KRESz táblát eltakarja egy mogyoró fa ága, ami a nyár végére még jobban benővi a közlekedők számára fontos figyelmeztetést.

Mindkét esetben kértem az itt dolgozó szakembereket, hogy nyessék le a felesleges zöld hulladékot, de arra hivatkoztak, hogy csak bejelentésre szabad ilyen jellegű munkát végezniük.

Vagy az Önkormányzat Műszaki osztályának írjak, vagy pedig a járókelő.hu részére tegyek fotókkal illusztrált igény bejelentést a növényekről.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Zemplén Győző u. 1

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00084762 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk a bejelentőt, hogy bejelentését haladéktalanul rögzítettük nyilvántartásunkba.
    Értesítjük, hogy fenntartási és karban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését rögzítettük!

    Budapest, 2021. június 14.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Pándi Ágnes bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt, kitaposott zöldfelület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Hatvany Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kiszáradt facsemete

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Parlagfű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Szent Margit Kórház (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére