Megoldatlan

Fény hiánya

Frissítés 2021.07.04.:
BDK Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft. válasza:

"Bejelentését megkaptuk, miszerint az ön által jelzett területen nincs megfelelő közvilágítás kiépítve.

Engedje meg, hogy tájékoztassam arról, hogy a közvilágítással kapcsolatban a BDK Kft-nek a meglévő hálózat üzemeltetése, rekonstrukciója a feladata, új közvilágítás fejlesztésére sajnos nincs sem jogosultsága, sem forrása. Ez az út kezelőjének a feladata, tömegközlekedési útvonalak esetében a Fővárosé, nem tömegközlekedési utak esetében a kerületi Önkormányzatoké."
--------------------------------------------

Az Ady Endre út egyedüli járdája már jó ideje nincs megfelelően bevilágítva, 10 méterenként változik hogy az embernek denevérest kell-e játszania. A közvilágítás elsősorban közútra lett tervezve, ezáltal a fák koronája felett lévő fényforrások (amik alapesetben sincsenek nagyon sűrűn elhelyezve) rendesen árnyékolva vannak. Ezen a járda egyes szakaszain megtalálható hirtelen szintkülönbség sem segít.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Ady Endre út 117

Hozzászólások

  • Reith Péter lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Jarokelo.hu!

    Hivatkozással a lenti linken elérhető megkeresésre a következőkről tájékoztatjuk.
    A közvilágítás Fővárosi Önkormányzat általi esetleges bővítése a fővárosi költségvetés jelenl
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Budapest Főváros Önkormányzata"-ra.

  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Ady Endre út egyedüli járdája már jó ideje nincs megfelelően bevilágítva, 10 méterenként változik hogy az embernek denevéres...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Bejelentését megkaptuk, miszerint az ön által jelzett területen nincs megfelelő közvilágítás kiépítve.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam arról, hogy a közvilágítással kapcsolatban
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Rozványi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kivilágítatlan zebra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Horváth István
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sötét aluljáró

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
    Hárosi-Duna part (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére