Megoldatlan

Zöldterületen parkolás a Labanc út aljánál

A Labanc út alján, a Szépilona kocsiszín melletti zöld szigetre rendszeresen parkolnak, a Google térképen is látni hasonlót (2018), illetve a 2019-es képükön épp nem áll autó, viszont szépen látszik a tönkretett fű:
https://goo.gl/maps/rDgSp1fRRmN5j8QGA

Kérem a Városrendészet intézkedését.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Labanc út 1a

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma a bejelentéstől számított 1 éven belül nem oldódott meg, így az belső szabályunk értelmében "Megoldatlan".
  • Thomas Magnum hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez a problémát már más is jelentette a Járókelőn. Írásban az volt a válasz, hogy célravezetőbb lenne az, ha telefonon jeleznék az aktuális szabálytalanságokat a Városrendészet felé. A valóság ezzel sz...
  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Semmi javulás.
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés nevét "zöldterületen parkolás a Labanc út aljánál"-ról "Zöldterületen parkolás a Labanc út aljánál"-ra.

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia Dóra!
    Azokat a bejelentéseket, amelyeket 1 évnél régebben kerültek beküldésre, és ""Megoldatlan""-ként lettek lezárva - mert megoldásuk több időt vett igénybe, vagy nem jelzett vissza az illeték...
  • Ügy Intéző lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Nem történt változás.
  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Most eppen nem parkol itt senki de teljesen ki van járva a fű.
  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    A Városrendészet válasza:
    Tisztelt Bejelentő! A probléma a városrendészeti osztály előtt is ismeretes. Kérem, hogy a jövőben a gyors és hatékony intézkedés miatt bejelentését a 06 80 204-965 -ös zölds...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt.verified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Városrendészeti Osztály felé. A kerületi városrendészek intézkednek, illetve fokozottan ellenőrzik a szabálytalan parkolással ren...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport

  • János Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Géza
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Árpád fejedelem útja (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szabálytalan parkolás, járda blokkolása

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Megerősítésre vár
    2
    Megerősítésre vár
    2

    Kereszteződésbe parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerület Közterület-felügyeleti Csoport
    Lövőház utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére