Válaszra vár

Gané az út mellett

Csak a szokásos, itt nem látja senki, még a nagyit is itt lehet hagyni, fel sem tűnik

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Fülöpszállás u. 1

Hozzászólások

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor újra kéne küldeni, hogy az illetékes is tudja a pontos helyszínt.
  • Csanádi György megváltoztatta a bejelentés helyét "Budapest, Fülöpszállás u. 1, 1173 Magyarország (47.48797761, 19.23968915, 16)"-ról "Budapest, Fülöpszállás u. 1, 1173 Magyarország (4...

  • Der Komissar hozzászólt a bejelentéshez.

    Most nézem, rossz helyre jelöltem, a vasút túloldalán, a Liget sor folytatásánál van a helyszin. Bocs!
  • Biciklis Anita hozzászólt a bejelentéshez.

    :D
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Der Komissar bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szemétdomb és kanapé

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Bándi Ágnes
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Egészségház utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ez komoly?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Der Komissar
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Szent Imre herceg út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott OSB tábla

    Beküldés ideje:
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Tanár utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére