Megerősítésre vár

Kidőlt tábla

Kidőlt tábla

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Pirosrózsa u. 34

Hozzászólások

  • Ferenc Halász visszajelzésére vár.

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük az észrevételt, intézkedünk a probléma elhárításáról.

    [cid:image001.png@01D7628A.F96391A0]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerdő Zrt.
    honlap: www.parkerdo.hu

    H-
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XVI. kerületi Önkormányzat"-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • XVI. kerületi Önkormányzatverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a bejelentést.
    A Pilisi Parkerdő Zrt. az illetékes.
    Továbbítjuk.
  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: XVI. kerületi Önkormányzat

  • Ferenc Halász bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    Orion utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Indokolatlan fa nyesés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVI. kerületi Önkormányzat
    Bányász utca (XVI. kerület)
  Vissza az oldal tetejére