Megoldott

Lassújelek

20201.07.02 FRISSÍTÉS:
"a Városmajor és a Szent János Kórház közötti ívben továbbra is 15-ös lassújel van mindkét irányban."

Az elmúlt hetekben új lassújelek kerültek ki a Városmajor és a Szent János Kórház között, illetve a Szent János Kórháznál. Mikorra tervezik a pályahibák javítását, a lassújelek feloldását?

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 63

Hozzászólások

  • Szász László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Feloldották a lassújeleket. Köszönöm szépen!
  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi az infót! Közben a Nagyajtai utcánál lett egy 10-es lassújel.
  • János Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Meghirdették az augusztus végi vágányzárat.
  • Szász László megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldásra vár, 1 éves határidővel.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0011510-004/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00084649

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Reith Péter elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés leírását "Az elmúlt hetekben új lassújelek kerültek ki a Városmajor és a Szent János Kórház között, illetve a Szent János Kórháznál. Mikorr...

  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Szász László hozzászólt a bejelentéshez.

    Ezt valóban kijavították, köszönöm!
    A bejelentésem két pályahibára vonatkozott, a Városmajor és a Szent János Kórház közötti ívben továbbra is 15-ös lassújel van mindkét irányban.
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0011510-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00084649

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek....
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges megállótábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széna tér tároló (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Futár kijelző hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zsigmond tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kijelző eltűnése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére