Megoldott

Fára szögezett tájékoztató

Nagyon előremutató, hogy tájékoztatják a városlakókat arról, hogy mi történik a fákkal, de még jobb lenne, ha a tájékoztatást nem a fák törzsére szögeznék. Elég sok fa érintett a Szilágyi Erzsébet fasoron, a Szent János Kórház és a Budagyöngye között. Kérem hogy haladéktalanul távolítsák el, és tegyenek arról, hogy többet ilyen ne forduljon elő! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Szilágyi Erzsébet fasor 75

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00084648 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim felhasználó hozzászólt a bejelentéshez.

    Egyetértek, ez így nagyon gáz.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Fakivágás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Kilátásban zavaró fák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Hűvösvölgyi út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére