Megoldott

Elavult

Kérem távolítsák el az elavult, és igénytelenül, gyorskötözővel rögzített tájékoztatót! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Nagyhíd

Hozzászólások

  • Fónai Kende lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0011504-001/2021/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00084647

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését. A BKK szakterületének munkatársai már eltávolították az ideiglenes men...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Szász László elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Szász László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Felesleges megállótábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széna tér tároló (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Futár kijelző hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Zsigmond tér (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kijelző eltűnése

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Széll Kálmán tér (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére