Válaszra vár

Nincs támasz

Nincs rendes kerékpártámasz az 525. téren a sportpályánál. Ezért mindenki a padokhoz köti ki a bringáját.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 525. tér 12

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    4
    Megoldásra vár
    4

    Nincs kerékpártámasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Kvasz András utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kerékpáros híd

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Budapest Közút
    Rétsár utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Mozog a támasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Lidl
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére