Válaszra vár

Korábbi javítás helyén

Korábbi javítás helyén besüllyedt az út a csatorna körül.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, 524. u. 24

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Fekvő rendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Dekay Bence
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    I. utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    6
    Válaszra vár
    6

    Iszonyat kráter a Végvári mögött

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Pesti út (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Strázsahegyi dülő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
    Törpegém utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  Vissza az oldal tetejére