Megoldott

Letört faág fennakadva a fán

Anonim Járókelő

A 3. Kerületi Hunor utca 6. előtti fán egy vastag letört faág akadt fennt. Kérjük távolítsák el a gyalogosok és a parkoló autók érdekében.

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hunor u. 6

Hozzászólások

  • Nagy Zita lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00084615 számú bejelentésére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a letört faág elszállítása megtörtént.

    Észrevételét köszönjük!

    Tisztelettel,

    Óbuda-Békásmegyer Közterüle...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elrozsdásodott kerítés elem

    Beküldés ideje:
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kilapult galambtete6

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Torma Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Rozsdás utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Torma Károly utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére