Válaszra vár

Keskeny villamos peron oszloppal a közepén

Régi probléma, hogy az Erzsébet királyné útja-Fűrész utca kereszteződésében lévő BKV peron mindkét oldali megállóban nagyon keskeny és csak úgy közelíthető meg ha az ember lelép a járdáról (szabad választás szerint vagy az autók elé, vagy a villamos/busz elé), mert az utastájékoztató oszlop mellett fizikailag nem lehet elférni. Emiatt nagyon balesetveszélyes, főleg a reggeli órákban, amikor amúgy is telített a peron és a várakozó utasok előtt/mögött folyamatosan haladnak a járművek. Kérem szépen a helyzetet megvizsgálni és a szükséges intézkedéseket megtenni annak érdekében, hogy az életveszélyes baleseteket elkerüljük. Nagyon köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Erzsébet királyné útja 58

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Horváth Dániel bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hibás kiírás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Mexikói út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Ősrégi tájékoztató

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kerepesi út (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Matrica

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Kacsóh Pongrác út (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére