Válaszra vár

Parki locsoló nem oszcillál

Egy parkban létesített locsoló nem oszcillál, csak a járdát locsolja.
(megj.: az itt levő locsolórendszer több feje is indokolatlan helyekre is fordul, parkoló autókat, utat, reklámtáblát locsolnak)

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Baross u. 39

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nem látszik a lampa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Ferenc utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Jókai Mór utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Szent Erzsébet tér (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére