Megoldott

Rendszám nélküli Opel

XXI. ker. Akácfa utca, Szabadság u. sarkán a parkolóban rendszám nélküli Opel Corsa várja elszállítását.
Kérem a közterület-felügyelet értesítését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Akácfa u. 62

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Járművet elszállították, probléma megoldva. Köszönöm.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gazdátlan autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Árpád utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest(Csepel), Szent Imre tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére