Válaszra vár

Megrongált korlát

A drótot kifűzték a helyéről a Dunára néző padok előtti korlátból.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Kárpát utca rakparti kutya futtató

Hozzászólások

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt."-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00084597 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megerősítésre vár
    1
    Megerősítésre vár
    1

    Faágak által akadályozott közlekedés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Ivókút visszatelepítés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Szegedi út (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére