Megoldott

Leszakadt faág a járdán

Anonim Járókelő

Leszakadt faág a járdán

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Garam u. 22

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    elszállították, köszönjük
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Járdán fedetlen luk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tóth Zoltán
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Jász utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    aszfaltozási hiányok, elesésveszély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Balzac utca (XIII. kerület)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt ág

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt.
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére