Megoldásra vár

Gazos a Haller utca

Idén egyszer sem vágták még le a füvet.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Eladó lakás 9. kerület

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00084583 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Fernandez Turucz Lopez Benjamin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kiszáradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: FŐKERT
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elfajzott fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Ferenc körút (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Padból kiálló szögek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FŐKERT
    Boráros tér (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére