Megoldott

Torott uveg

Anonim Járókelő

Kitort az uveg a Blaha buszmegalloban

Probléma helyszíne
Budapest I. kerület, Várkerület, Blaha Lujza tér M

Hozzászólások

  • g g lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönjük a bejelentését!
    Munkatársaink kijavították az Önök által jelzett hibát.

    Szabó János
    Karbantartásvezető
    megbízásából:

    Tisztelettel:

    Attila Dobos
    Karbantartási csoportvez
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: JCDecaux

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére