Válaszra vár

kiszáradt fa

FRISSÍTÉS 2021.06.11.

Főkert válasza:
"... A bejelentésben jelzett út a XIV. kerületi Önkormányzat tulajdona."

---

Kiszáradt fa

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Vezér u. 71

Hozzászólások

  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Kiszáradt fa"-ról "FRISSÍTÉS 2021.06.11. Főkert válasza: "... A bejelentésben jelzett út a XIV. kerületi Önkormányzat tulajdona." --- Kiszáradt fa"-ra.

  • g g megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00084577 számú bejelentésre az alábbiakról táj
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "FŐKERT"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhalt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhalt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Kelemen Gábor
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Újvilág utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Hiányzó közkút

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIV. kerület Zugló Önkormányzata
    Wass Albert tér (XIV. kerület, Zugló)
  Vissza az oldal tetejére