Megoldásra vár

Kiszáradt fa

A Damjanich utcán a Vali pékség előtt található a képen látható kiszáradt fa.
Szeretném kérni a pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 33

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Győri Sándor
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00084572 számú bejelentésre az alábbiakról tá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Kelemen Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V Imre
    Illetékes: FŐKERT
    Rottenbiller utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: FŐKERT
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére